MEGA OKAZJA: 14 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate od 165 zł, 28 miesięcy za 330 zł!

Xbox Game Pass Ultimate

Wystartowały nowe, świetne promocje na Xbox Game Pass Ultimate. Nowi użytkownicy mogą zgarnąć 14 miesięcy subskrypcji za ok. 165 zł lub 28 miesięcy za ~ 330 zł, natomiast powracający muszą do tych kwot doliczyć jedynie ok. 40 zł. Za te pieniądze zdecydowanie warto — radzimy się jednak spieszyć, bo okazje nie potrwają wiecznie.

Promocja na Xbox Game Pass Ultimate dla nowych użytkowników

Wybierz, ile miesięcy subskrypcji chcesz kupić. Kliknij w jeden z poniższych przycisków, a poradnik krok po kroku zostanie rozwinięty.

Poniższe sposoby zadziałają tylko na kontach osób, które nigdy nie subskrybowały żadnej wersji Xbox Game Pass (czyt. PC Game Pass, Xbox Game Pass na konsole ani Xbox Game Pass Ultimate).

Promocje na Xbox Game Pass Ultimate dla powracających użytkowników

Wybierz, ile miesięcy subskrypcji chcesz kupić. Kliknij w jeden z poniższych przycisków, a poradnik krok po kroku zostanie rozwinięty.

Poniższe sposoby zadziałają tylko na kontach osób, które już kiedyś posiadały abonament Xbox Game Pass Ultimate, ale aktualnie nie mają aktywnej subskrypcji. „Powracającym użytkownikiem” zostaje się od razu po wygaśnięciu subskrypcji – nie trzeba robić żadnej przerwy.

Nie da się ukryć, że promocje są wręcz rewelacyjne. Zainteresowanym osobom radzimy się spieszyć, bo kody sprzedają się na pniu, więc lada moment może ich zabraknąć.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.