3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate lub PC Game Pass dostępne za 4 zł. Promocja powróciła

Xbox Game Pass Ultimate

Do Xbox Store wróciła świetna promocja, w ramach której można kupić 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate lub PC Game Pass za jedyne 4 zł. Oferta jest przeznaczona dla nowych użytkowników, a także niektórych osób, które już kiedyś miały subskrypcję, ale obecnie jej nie posiadają. W przypadku tzw. powracających abonentów wydaje się to losowe — jedni będą mogli znów skorzystać z okazji, a inni niekoniecznie.

Kup 3 miesiące Xbox Game Pass za 4 zł

Nie wiadomo, jak długo potrwa oferta promocyjna, dlatego lepiej skorzystać z niej zawczasu. Okazja zapewne wystartowała z myślą o nadchodzącym Xbox & Bethesda Showcase, gdzie Game Pass powinien skraść sporą część show. Na wydarzeniu poznamy m.in. nowe gry zmierzające do usługi Microsoftu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Z