3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł dla nowych użytkowników

Xbox Game Pass Ultimate

W Microsoft Store wystartowała wyprzedaż Odblokowane oferty, w ramach której przeceniono ponad 500 gier na Xboxa. Przy okazji Microsoft zakomunikował, że nowi użytkownicy (czyt. tacy, którzy nigdy nie mieli aktywnej subskrypcji) wciąż mogą kupić 3 miesiące abonamentu Xbox Game Pass Ultimate za jedyne 4 zł.

Mimo że lubiana okazja powróciła już miesiąc temu, to i tak warto o niej przypomnieć – start nowej wyprzedaży to dobry moment. Promocja jest ograniczona czasowo, dlatego lepiej skorzystać z niej za pamięci, bo kończy się już 30 czerwca. Najlepszy sposób na tani Xbox Game Pass Ultimate dla obecnych subskrybentów można znaleźć w podlinkowanym poradniku.

PS. Wygląda na to, że z oferty mogą skorzystać także wybrani użytkownicy, którzy w przeszłości mieli już aktywną subskrypcję XGPU. Ciężko jednak powiedzieć, jakie kryteria należy spełnić, aby zostać „wybranym”.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Z