MEGA OKAZJA: 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate dostępne za 70 zł! Promocja dla wszystkich

Xbox Game Pass Ultimate

Wystartowała bardzo dobra promocja na Xbox Game Pass Ultimate, bo kod na 3 miesiące subskrypcji można teraz kupić za ok. 70 zł. Najlepsze jest jednak to, że klucz jest przeznaczony dla wszystkich — mogą go aktywować obecni subskrybenci, nowi użytkownicy oraz osoby powracające do usługi Microsoftu. Aby nabyć 3 miesiące XGPU w podanej cenie, kliknij w poniższy przycisk i postępuj zgodnie z instrukcją.

Jeszcze raz przypominamy, że klucze na 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate mogą aktywować wszyscy — nowi, obecnie jak i powracający użytkownicy.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zakupić od razu kilka kodów i aktywować je po kolei. Aby zgarnąć X miesięcy, musisz zakupić następującą liczbę kluczy:

 1. 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate – 1 kod (ok. 70 zł)
 2. 6 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate – 2 kody (ok. 140 zł)
 3. 9 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate – 3 kody (ok. 210 zł)
 4. 12 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate – 4 kody (ok. 280 zł)
 5. 15 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate – 5 kodów (ok. 350 zł)
 6. 18 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate – 6 kodów (ok. 420 zł)
 7. 21 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate – 7 kodów (ok. 490 zł)
 8. 24 miesiące Xbox Game Pass Ultimate – 8 kodów (ok. 560 zł)
 9. 27 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate – 9 kodów (ok. 630 zł)
 10. 30 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate – 10 kodów (ok. 700 zł)
 11. 33 miesiące Xbox Game Pass Ultimate – 11 kodów (ok. 770 zł)
 12. 36 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate – 12 kodów (ok. 840 zł)

Trzeba jednak pamiętać, że na jednym koncie Microsoft w jednej chwili można mieć aktywne maksymalnie 36 miesięcy subskrypcji. Mówiąc prościej, ktoś, kto nie ma obecnie abonamentu, może aktywować najwyżej 12 kodów na 3 miesiące XGPU — numer 13 już nie wejdzie.

Warto skorzystać z oferty zawczasu, ponieważ kody rabatowe gwarantujące tak korzystne ceny działają tylko do poniedziałku (05.12) do 13:00. Więcej sposobów na tani Xbox Game Pass Ultimate z VPN-em znajdziesz w podlinkowanym poradniku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.