MEGA OFERTA: 9 miesięcy i 6 dni Xbox Game Pass Ultimate dostępne za 160 zł!

Xbox Game Pass Ultimate

W sklepach wystartowała właśnie rewelacyjna promocja, dzięki której można nabyć aż 9 miesięcy i 6 dni XGPU za jedyne 160 zł! Aby skorzystać z okazji, trzeba wykorzystać tureckie kody na Xbox Game Pass Core i Xbox Game Pass Ultimate, ale bez problemu zadziałają one także w Polsce, ponieważ aktywujemy je przez bezpłatny VPN. Zainteresowanym radzimy się spieszyć, bo zapasy kluczy wyprzedają się na pniu.

Nie chcesz korzystać z VPN-a? Kliknij tutaj, aby zobaczyć najlepsze sposoby na zakup Xbox Game Pass Ultimate bez VPN-a (do 71,5% taniej).

Jak kupić 9 miesięcy i 6 dni Xbox Game Pass Ultimate za ok. 160 zł?

Kliknij w poniższy przycisk, a poradnik pokazujący krok po kroku jak kupić 9 miesięcy i 6 dni Xbox Game Pass Ultimate za 140 zł, zostanie rozwinięty.

Poniższe sposoby zadziałają tylko u nowych użytkowników oraz na kontach osób, które już kiedyś posiadały abonament Xbox Game Pass Ultimate, ale aktualnie nie mają aktywnej subskrypcji. „Powracającym użytkownikiem” zostaje się od razu po wygaśnięciu subskrypcji – nie trzeba robić żadnej przerwy.

Pod koniec jeszcze raz wspominamy, że tak dobre ceny nie potrwają wiecznie, dlatego nie radzimy zwlekać z zakupami. Skusicie się? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.