OKAZJA ALERT: 9 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 145 zł dla nowych i powracających użytkowników!

Xbox Game Pass Ultimate

W sklepach z kluczami ruszyła świetna promocja, w ramach której nowi oraz powracający użytkownicy Xbox Game Pass Ultimate mogą kupić aż 9 miesięcy i 6 dni subskrypcji za jedyne 145 zł. Okazja jest ograniczona czasowo, więc zdecydowanie polecamy się spieszyć. Tak świetna oferta z pewnością długo nie potrwa – poniżej opisujemy, co i jak!

Jak kupić 9 miesięcy i 6 dni Xbox Game Pass Ultimate za 145 zł?

Kliknij w poniższy przycisk, a poradnik pokazujący krok po kroku jak kupić 9 miesięcy i 6 dni Xbox Game Pass Ultimate za 145 zł, zostanie rozwinięty.

Poniższe sposoby zadziałają tylko u nowych użytkowników oraz na kontach osób, które już kiedyś posiadały abonament Xbox Game Pass Ultimate, ale aktualnie nie mają aktywnej subskrypcji. „Powracającym użytkownikiem” zostaje się od razu po wygaśnięciu subskrypcji – nie trzeba robić żadnej przerwy.

Nie da się ukryć, że w świetle ostatnich podwyżek cen Game Passa jak i zmiany zasad konwersji, opisana okazja jest naprawdę solidna. Nie wiadomo, jak długo klucze będą dostępne w tak rewelacyjnych cenach, więc lepiej nie zwlekać z zakupem.

Jesteś aktualnym użytkownikiem i też chcesz zaoszczędzić? Zobacz jak kupić 50 dni Xbox Game Pass Ultimate za 30 zł!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.