Aplikacja Dolby Atmos for Headphones na PC, Xbox One i Xbox Series X|S dostępna za 15 zł

Dolby Atmos

Cena regularna aplikacji Dolby Atmos for Headphones w Microsoft Store to 79,99 zł. Wcale nie trzeba jednak tyle płacić, aby móc korzystać z wysokiej klasy dźwięku obiektowego na PC-tach czy konsolach Xbox One lub Xbox Series X|S. W niniejszym artykule pokażemy ci, jak kupić omawianą apkę za mniej więcej 15 zł.

Najtańsze oferty na aplikację Dolby Atmos for Headphones

Kliknij w poniższy przycisk, a rozwinie się sposób na tani zakup aplikacji Dolby Atmos for Headphones.

Za te pieniądze zdecydowanie warto się skusić — tytułowy standard na słuchawkach potrafi zrobić ogromną różnicę. Więcej o Dolby Atmos na Xbox dowiesz się z podlinkowanego artykułu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.