Aplikacja Dolby Atmos for Headphones na PC, Xbox One i Xbox Series X|S dostępna za 15 zł

Dolby Atmos

Cena regularna aplikacji Dolby Atmos for Headphones w Microsoft Store to 79,99 zł. Wcale nie trzeba jednak tyle płacić, aby móc korzystać z wysokiej klasy dźwięku obiektowego na PC-tach czy konsolach Xbox One lub Xbox Series X|S. W niniejszym artykule pokażemy ci, jak kupić omawianą apkę za mniej więcej 15 zł.

Najtańsze oferty na aplikację Dolby Atmos for Headphones

Kliknij w poniższy przycisk, a rozwinie się sposób na tani zakup aplikacji Dolby Atmos for Headphones.

Aby kupić Dolby Atmos for Headphones za ok. 15 zł, trzeba wykorzystać darmowego VPN-a i klucz z Argentyny, który oczywiście będzie działać w Polsce bez żadnego problemu. Jeśli chcesz nabyć omawianą aplikację za wspomnianą kwotę, po prostu wykonaj poniższe kroki.

Krok 1
Kup klucz do aplikacji Dolby Atmos for Headphones z jednego z poniższych sklepów (wybierz ofertę, która jest obecnie najkorzystniejsza).

Aplikacja Dolby Atmos for Headphones (Argentyna)

Krok 2
Pobierz za darmo Urban VPN (lub użyj swojego VPN-a, jeśli posiadasz) i zainstaluj go jako rozszerzenie do przeglądarki (Firefox, Chrome lub Edge) – możesz też ściągnąć aplikację na smartfon z Androidem lub iOS, ale w przeciwieństwie do rozszerzenia, będziesz musiał(a) rozpocząć bezpłatny 7-dniowy okres próbny, jednocześnie pamiętając, aby anulować go przed końcem. Po pomyślnej instalacji uruchom VPN-a i połącz się z argentyńskim serwerem.

Krok 3
Będąc połączonym(ą) z argentyńskim serwerem, odwiedź stronę redeem.microsoft.com i aktywuj kupiony klucz na aplikację Dolby Atmos for Headphones.

Krok 4
Wszystko gotowe. Możesz już wyłączyć VPN-a i cieszyć się z aplikacji Dolby Atmos for Headphones za ok. 15 zł!

Za te pieniądze zdecydowanie warto się skusić — tytułowy standard na słuchawkach potrafi zrobić ogromną różnicę. Więcej o Dolby Atmos na Xbox dowiesz się z podlinkowanego artykułu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.