Kup Assassin’s Creed Shadows już od 319 zł! Ruszyły zamówienia na edycję specjalną, Gold i kolekcjonerską

assassin's creed shadows ps5 xbox series x kolekcjonerska

Przedwczoraj Ubisoft zaprezentował pierwszy zwiastun kolejnej odsłony Assassin’s Creed o podtytule „Shadows”. Tak się składa, że w RTV EURO AGD można już składać zamówienia przedpremierowe na tę produkcję. W sklepie dostępna jest edycja specjalna, Gold oraz kolekcjonerska, a ceny zaczynają się od 319 zł. Warto zarezerwować swoją kopię już teraz!

Kup Assassin’s Creed Shadows

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest zupełnie darmowa. W zależności od zakupionej edycji wysyłka zamówień rozpocznie się pomiędzy 12 a 15 listopada bieżącego roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.