Edycja kolekcjonerska Starfield w promocji za 1259,99 zł! Oszczędź 340 zł

Starfield edycja kolekcjonerska

Mimo że edycja kolekcjonerska Starfield dopiero co została ogłoszona, to w sklepie NEONET już można kupić ją w promocji za 1259,99 zł. To naprawdę spora obniżka względem Media Expert, gdzie rzeczoną edycję wyceniono na 1599 zł. Innymi słowy, składając preoder w NEONET, można oszczędzić aż 340 zł.

Kup edycję kolekcjonerską Starfield

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa. Wysyłka edycji konstelacji (kolekcjonerskiej) rozpocznie się 1 października.

Starfield edycja kolekcjonerska
Zawartość edycji kolekcjonerskiej Starfield

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.