Preorder FIFA 23 od 219 zł. 20 zł rabatu na grę w wersji na PC, PlayStation i Xbox

FIFA 23

FIFA 23 zapowiada się bardzo ciekawie. Preordery gry ruszyły już jakiś czas temu, jednak teraz zamówienie przedpremierowe można złożyć o 20 zł taniej. Sklep Zadowolenie.pl przygotował kod rabatowy dla gry w wersji na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S. Nie wiadomo, jak długo rabat będzie ważny, dlatego radzimy dokonać zakupu czym prędzej.

Kup FIFĘ 23 w preorderze

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa. Premiera FIFY 23 odbędzie się 30 września, więc wysyłka zamówień zapewne rozpocznie się dzień przed.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.