Kup Hogwarts Legacy w MEGA promocji! Gra na Xbox Series X|S dostępna za ok. 280 zł, a na PC od ~ 205 zł

Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier roku, a jej pierwsze recenzje zwiastują rewelacyjną pozycję. Jeżeli zastanawiasz się zatem, jak kupić tanio Dziedzictwo Hogwartu, to znajdujesz się w dobrym miejscu. W niniejszym tekście pokażemy Ci, jak zgarnąć najnowszą produkcję Avalanche Software już za ok. 280 zł na Xbox Series X|S oraz od 205 zł na PC. Zainteresowany(a)? Czytaj dalej!

Najtańsze oferty na Hogwarts Legacy na konsole Xbox Series X|S

Kliknij w poniższy przycisk, a rozwinie się odpowiedni sposób na tani zakup Hogwarts Legacy na konsole Xbox Series X|S.

Aby zgarnąć edycję standardową Hogwarts Legacy na Xbox Series X|S za ok. 280 zł, kup klucz z dowolnego z poniższych sklepów (wybierz ofertę, która jest obecnie najkorzystniejsza).

Edycja standardowa Hogwarts Legacy (Xbox Series X|S)

Kupiony klucz możesz od razu aktywować na stronie redeem.microsoft.com lub na swojej konsoli.

Najtańsze oferty na Hogwarts Legacy na komputery PC

Kliknij w jeden z poniższych przycisków, a rozwinie się odpowiedni sposób na tani zakup Hogwarts Legacy na PC.

Aby zgarnąć edycję standardową Hogwarts Legacy na komputery PC za ok. 205 zł, kup klucz z dowolnego z poniższych sklepów (wybierz ofertę, która jest obecnie najkorzystniejsza).

Edycja standardowa Hogwarts Legacy (PC)

Kupiony klucz możesz od razu aktywować na platformie Steam. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, sprawdź ten poradnik na oficjalnej stronie Steama.

Aby zgarnąć edycję Deluxe Hogwarts Legacy (zapewniającą dostęp do gry trzy dni wcześniej, od 07.02) na komputery PC za ok. 250 zł, kup klucz z dowolnego z poniższych sklepów (wybierz ofertę, która jest obecnie najkorzystniejsza).

Hogwarts Legacy Edycja Deluxe (PC)

Kupiony klucz możesz od razu aktywować na platformie Steam. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, sprawdź ten poradnik na oficjalnej stronie Steama.

To obecnie najtańsze sposoby na zakup Hogwarts Legacy na Xbox Series X|S oraz PC. Kupując grę z powyższych sklepów, możesz spać spokojnie – będzie ona miała polskie napisy. Przypominamy, że premiera Dziedzictwa Hogwartu już 10 lutego. Nabywając edycję Deluxe można jednak rozpocząć zabawę 3 dni wcześniej, od 7 lutego.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA