Weź udział w giveawayu i wygraj Steam Deck OLED! Instant Gaming rozdaje sprzęt Valve

Instant Gaming Steam Deck OLED giveaway

Instant Gaming to jeden z największych sklepów z grami na świecie. Firma regularnie organizuje też różnej maści giveawaye – ostatnio rozdawała laptop gamingowy za 13 000 zł, a teraz do wygrania jest Steam Deck OLED. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na zdobycie sprzętu Valve? Otóż bardzo niewiele – wszystko tłumaczymy w dalszej części tekstu!

Steam Deck OLED do wygrania w giveawayu Instant Gaming

Steam Deck OLED giveaway Instant Gaming
Warto wziąć udział!

Sklep Instant Gaming nie przestaje zadziwiać graczy i nieprzerwanie organizuje interesujące giveawaye, a także promocje na swojej stronie internetowej. Tym razem do zdobycia jest wspomniany już wcześniej Steam Deck OLED, czyli przenośna konsolka Valve, twórców Steama.

Aby wziąć udział w givewayu, w pierwszej kolejności należy przejść na stronę konkursową, co można zrobić, klikając poniższy przycisk.

Następnie na stronie trzeba kliknąć pomarańczowy przycisk z napisem „Weź udział” (jeżeli nie mamy konta w sklepie, musimy je utworzyć, ale to chwila moment) – wówczas można już zacząć liczyć na łut szczęścia.

Opcjonalnie warto też zaobserwować Instant Gaming w social mediach i zainstalować ich aplikację, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną – wykonanie każdej z tych czynności przyznaje dodatkowe „punkty.

Giveaway kończy się 22 grudnia o 23:59, a wyniki zostaną podane na stronie konkursowej. Powodzenia wszystkim!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.