Karty rozszerzeń Seagate do Xboxów Series X|S taniej również w Polsce! Ceny zaczynają się od 479 zł

Karta rozszerzeń SSD Seagate Xbox Series X|S

Jakiś czas temu Microsoft ogłosił, że karty rozszerzeń SSD od Seagate do Xboxów Series X|S będą tańsze – nadal brakowało jednak szczegółów co do ich nowej ceny w Polsce. Obniżka dotarła do pierwszego polskiego sklepu dopiero teraz, a jest nim NEONET. Niestety za dodatkową pamięć do konsol zapłacimy trochę więcej, niż wynikało to z ceny sugerowanej przez „giganta z Redmond” w dolarach.

Karta rozszerzenia przestrzeni dyskowej Seagate do Xboxów Series X|S

Jeżeli powyższe ceny nadal są zbyt wysokie w porównaniu do dostępnej pojemności, pewną alternatywą mogą być kompatybilne z Xboxami dyski HDD. W Media Expert właśnie przeceniono jeden z nich, który może pomieścić aż 4 TB danych. Jego koszt w promocji wynosi teraz 559,22 zł.

Dysk HDD Seagate – kompatybilny z Xboxem One i Xboxami Series X|S

Zobacz też: Najlepsze gry z crossplayem

Zamierzacie skorzystać z obniżki i zaopatrzyć się teraz w karty rozszerzeń do Xboxów Series X|S? Dajcie nam znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.