Konsola Xbox Series S w super promocji: kupisz ją za 1063,06 zł z wysyłką!

Xbox Series S

Dopiero co w Media Expert rozpoczęła się kapitalna promocja na Xboxa Series S, a konkurencja już przygotowała jeszcze lepszą ofertę. W RTV EURO AGD konsolę można mieć nawet za 1063 zł z groszami, a trzeba przyznać, że to rewelacyjna okazja. Warto się jednak pospieszyć, bo liczba urządzeń w promocji jest ograniczona.

Kup konsolę Xbox Series S

  • Xbox Series S w RTV EURO AGD 1349 zł / 1063,06 zł (aby uzyskać podaną cenę, w koszyku wpisz kod rabatowy RABGAMING2261121 i kup konsolę na 30 rat 0% – bez rat, ale z kodem, sprzęt można mieć za 1139 zł)

Aby zgarnąć powyższą konsolę w możliwie najniższej cenie, niezbędne jest dokonanie zakupu na 30 rat 0% (pierwszą ratę można zapłacić nawet pół roku po złożeniu zamówienia), bo wtedy sklep ureguluje za nas 2 zobowiązania, dzięki czemu finalnie wydamy nieco mniej. Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA