[Akt.] Xbox Series S dostępny za 1034,10 zł z wysyłką!

Xbox Series S

Z okazji Black Friday 2021 pojawiła się kapitalna promocja na Xboxa Series S; sprzęt można teraz kupić za 1072,40 zł z wysyłką. Liczba konsol w obniżonej cenie jest ograniczona, więc lepiej nie zwlekać z zakupami.

Kup konsolę Xbox Series S

  • Xbox Series S w Media Expert – 1349 zł / 1072,40 zł (aby uzyskać podaną cenę, w koszyku wpisz kod rabatowy L261121 i kup konsolę na 30 rat 0% – bez rat, ale z kodem, sprzęt można mieć za 1149 zł)
  • PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA – KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO PODOBNEJ

Aby zgarnąć powyższą konsolę w obniżonej cenie, niezbędne jest dokonanie zakupu na 30 rat 0% (pierwszą ratę można uregulować nawet pół roku po złożeniu zamówienia), bo wtedy sklep zapłaci za nas 3 zobowiązania, dzięki czemu finalnie wydamy trochę mniej. Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Expert.

Aktualizacja – 26.11.2021, 17:25

Niniejsza promocja dobiegła końca, ale bardzo podobna wciąż jest dostępna w RTV EURO AGD. Przeczytacie o niej pod tym adresem.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA