Konsola Xbox Series X z trzema grami dostępna za 2705 zł z wysyłką

Xbox Series X + Fortnite: ML Pack + Świnka Peppa + Pidżamersi

Wczoraj w Media Expert pojawił się „goły” Xbox Series X za 2612 zł (oferta jest wciąż aktualna), a teraz w tym samym sklepie wylądował niewiele droższy zestaw z trzema grami. Jak na obecne czasy, oferta jest naprawdę przyzwoita. Zainteresowanym osobom radzimy się spieszyć, bo konsole Microsoftu sprzedają się jak ciepłe bułeczki.

Kup konsolę Xbox Series X w zestawie z trzema grami

Aby nabyć powyższy zestaw za 2705,74 zł zamiast 2899 zł, trzeba dokonać zakupu na 30 rat 0% (pierwszą ratę można zapłacić nawet pół roku po złożeniu zamówienia), bo wtedy sklep ureguluje za nas 2 zobowiązania, dzięki czemu finalnie zapłacimy mniej. Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Expert.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Z