OKAZJA: Nintendo Switch V2 z gratisowym plecakiem na laptopa dostępne za 1249 zł!

Nintendo Switch V2 + plecak na laptopa Genesis

Wczoraj pisaliśmy o promocji na świetne zestawy z Nintendo Switch V2, a dzisiaj mamy do czynienia z kolejną okazją. Otóż w oficjalnym sklepie Allegro wystartowała oferta pozwalająca zakupić Nintendo Switch V2 wraz z gratisowym plecakiem na laptopa za jedyne 1249 zł. Zainteresowanym polecamy się spieszyć!

Kup Nintendo Switch V2 z gratisowym plecakiem na laptopa

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest zupełnie darmowa dla posiadaczy Allegro Smart. Dla osób bez abonamentu koszty wysyłki zaczynają się od 8,99 zł. Możliwy jest też zakup na 20 rat 0%.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.