Preorder ASUS ROG Ally już dostępny od 3777 zł! Gratis słuchawki warte ok. 500 zł

ASUS ROG Ally

W polskich elektromarketach ruszyły preordery na niezwykle głośny ASUS ROG Ally. Handheld gamingowy można zamówić od 3777 zł, otrzymując gratis bezprzewodowe słuchawki warte ok. 500 zł. To bardzo dobra oferta, bo bonus obowiązuje tylko w przedsprzedaży.

Kup ASUS ROG Ally

Aby otrzymać gratis bezprzewodowe słuchawki ROG Cetra True Wireless, po złożeniu zamówienia przedpremierowego należy wypełnić formularz na tej stronie. Oferta obowiązuje do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.