[PRICEBUG] Farming Simulator 25 dostępny za około 20 zł w Xbox Store! Świetna okazja na grę w preorderze

Farming Simulator 25

Nie tak dawno informowaliśmy Was o wyjątkowej okazji na zakup Age of Mythology Retold, które przez moment dostępne było w węgierskim Xbox Store za mniej niż 2 zł. Tym razem mamy dla Was kolejną ciekawą znajdźkę, która obejmuje preorder Farming Simulator 25. Grę w przedsprzedaży można kupić za około 20 zł, co jest ceną szalenie atrakcyjną.

Farming Simulator 25 dostępny za 19,82 zł w tureckim Xbox Store

Farming Simulator 25 turecki Xbox Store
Farming Simulator 25 w tureckim Xbox Store

Jak sam tytuł wskazuję, przedpremierowe zamówienie Farming Simulator na tureckiej podstronie Xbox Store kosztuje 162,50 lir, co w przeliczeniu daje nam dokładnie 19,82 zł. Jest to nieprawdopodobnie niska cena, która sprawia, że wielu graczy skorzysta z niej i dopisze sobie do swoich bibliotek właśnie to IP. Nie ma co się dziwić, w normalnych warunkach za tytuł ten trzeba zapłacić znacznie, znacznie więcej.

Umówmy się, jest to szalenie atrakcyjna oferta, choć oczywiście mowa o błędzie cenowym ze strony Microsoftu. Na 99% procent zostanie ona z czasem skorygowana, dlatego warto się pośpieszyć z zakupem.

Czy producent Xboxów usunie gry z naszych kont? Wspomniane Age of Mythology Retold nie zniknęło do tej pory, więc tym razem może być podobnie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.