[PRICEBUG?!] Age of Mythology Retold za ok. 1 zł w Xbox Store! Wielka okazja dla graczy Xboxa

Xbox Store

Podczas ostatniego Xbox Games Games Showcase 2024 otrzymaliśmy zapowiedź Age of Mythology Retold. W trakcie pokazu dowiedzieliśmy się, że gra zadebiutuje jeszcze we wrześniu bieżącego roku, a karta produktu w MS Store została zaktualizowana. Okazuje się jednak, że w węgierskim Xbox Store grę kupić można za niewiele ponad 1 zł.

Age of Mythology Retold za 1,32 zł w Xbox Store

Age of Mythology w Xbox Store
Age of Mythology w Xbox Store

Dokładnie tak, na karcie produktu Age of Mythology Retold w węgierskim Xbox Store gra została wyceniona na dokładnie 120 forintów, co w przeliczeniu na złotówki daje nam dokładnie cenę 1,32 zł. Mowa więc o śmiesznie niskiej, a wręcz nieprawdopodobnej kwocie, za którą nabyć można w przedsprzedaży jedną z gier zaprezentowanych podczas ostatniego Xbox Games Showcase.

Wobec takiej okazji trudno przejść obojętnie, choć warto mieć na uwadze, że na 99% mówimy błędzie ze strony Microsoftu. Jeśli firma zorientuje się, że ich gra została wyceniona tak nisko, to niemal na pewno zareaguje na to w odpowiedni sposób, usuwając z kont zakupione gry i zwracając środki.

Na razie jednak warto skorzystać z okazji i przypisać sobie grę do swojego konta. W końcu 1,32 zł to żaden wydatek. Skusicie się na taką ofertę? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.