MEGA OKAZJA: 12 miesięcy PS Plus Essential za niecałe 180 zł! Tylko do 17 grudnia

Nowe PlayStation Plus

Kilka dni temu pisaliśmy, że w Sony przeceniło w Polsce abonamenty PS Plus Extra i Premium. Tak się składa, że teraz w promocyjnej cenie w PS Store kupimy również podstawową subskrypcję PlayStation Plus Essential. Kosztuje tam 206,50 zł, ale w istocie można ją kupić jeszcze taniej, bo za niecałe 180 zł. Brzmi dobrze? Czytaj dalej. 😉

Promocja jest przeznaczona tylko dla nowych i powracających użytkowników – aby sprawdzić, czy się łapiesz, przejdź pod ten adres i zaloguj się na swoim koncie PlayStation. Jeśli widzisz promocję na 206,50 zł, możesz skorzystać z niniejszego poradnika i aby oszczędzić dodatkowe ~ 30 zł, czytaj dalej.

12 miesięcy PS Plus Essential za ok. 180 zł

Nie da się ukryć, że promocja jest naprawdę solidna! Warto się jednak pospieszyć, bo oferta obowiązuje tylko do 17 grudnia, czyli jeszcze 2 dni, licząc od daty publikacji tego wpisu. Skusicie się? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.