Resident Evil 4 Remake na PS4, PS5 i Xbox Series X dostępne od 189 zł (do 60 zł taniej)

Resident Evil 4 PS4 PS5 Xbox Series X

W sklepie RTV EURO AGD ruszyła bardzo dobra promocja na wysoko oceniane Resident Evil 4 Remake. Grę w wersji na PS4, PS5 i Xbox Series X można kupić już od 189 zł, co oznacza zniżkę o nawet 60 zł. Przecena obowiązuje do 3 września lub wyczerpania zapasów, więc zainteresowanym jak zawsze radzimy się spieszyć.

Kup Resident Evil 4 Remake

Dostawa kurierem do domu i do Paczkomatów jest całkowicie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w sklepach stacjonarnych RTV EURO AGD.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.