Rogue Legacy 2 na Xboxa dostępne w gigantycznej promocji. Kup grę za ok. 17 zł!

Rogue Legacy 2

Rogue Legacy 2 to prawdziwy hit, o czym świadczą m.in. oceny recenzentów. Regularna cena tej gry w wersji na Xboxa oscyluje w graniach 120 zł, ale teraz można ją kupić znacznie taniej, bo za około 17 zł. Aby nabyć produkcję studia Cellar Door Games w podanej kwocie, kliknij w poniższy przycisk i postępuj zgodnie z instrukcją.

Aby kupić Rogue Legacy 2 na konsole Xbox za ok. 17 zł, trzeba wykorzystać darmowego VPN-a i klucz z Argentyny, który oczywiście będzie działać w Polsce bez żadnego problemu. Jeśli chcesz nabyć omawianą grę za wspomnianą kwotę, po prostu wykonaj poniższe kroki.

Krok 1
Kup klucz do Rogue Legacy 2 z dowolnego z poniższych sklepów (wybierz ofertę, która jest obecnie najkorzystniejsza).

Rogue Legacy 2 na konsole Xbox (Argentyna)

Krok 2
Pobierz za darmo Urban VPN (lub użyj swojego VPN-a, jeśli posiadasz) i zainstaluj go jako rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome — możesz też ściągnąć rozszerzenie do innych przeglądarek albo aplikację na smartfon z Androidem lub iOS, ale w przeciwieństwie do rozszerzenia dla Google Chrome, będziesz musiał(a) rozpocząć bezpłatny 7-dniowy okres próbny wersji premium, jednocześnie pamiętając, aby anulować go przed końcem. Po pomyślnej instalacji uruchom VPN-a i połącz się z argentyńskim serwerem.

Krok 3
Będąc połączonym(ą) z argentyńskim serwerem, odwiedź stronę redeem.microsoft.com i aktywuj kupiony klucz na Rogue Legacy 2.

Krok 4
Wszystko gotowe. Możesz już wyłączyć VPN-a i cieszyć się z Rogue Legacy 2 za ok. 17 zł!

Za te pieniądze zdecydowanie warto. Nie trzeba znać poprzedniczki, aby zrozumieć historię w Rogue Legacy 2 — zresztą, w tej produkcji fabuła i tak nie gra pierwszych skrzypiec, a niesamowicie wciągająca rozgrywka.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.