Star Wars Jedi: Ocalały w super cenie w Instant Gaming! Kup grę lub… wygraj ją [GIVEAWAY]

Instant Gaming Star Wars Jedi Ocalały

Dziś premiera Star Wars Jedi: Ocalały, czyli prawdopodobnie najbardziej wyczekiwanej gry kwietnia. Pierwsze recenzje produkcji Electronic Arts są wręcz rewelacyjne, więc decyzja o jej zakupie dla fanów Gwiezdnych Wojen powinna być tylko formalnością.

Świetną ofertę przygotował Instant Gaming, gdzie rzeczony tytuł jest dostępny za naprawdę dobre pieniądze zarówno na PC, jak i Xboxy. Co więcej, dzięki uprzejmości rzeczonego sklepu, każdy z Was może równie dobrze spróbować szczęścia, biorąc udział w giveawayu.

Star Wars Jedi: Ocalały w świetnej cenie w Instant Gaming – kup grę taniej na PC lub Xboxy

Star Wars Jedi Survivor
Star Wars Jedi: Ocalały

Star Wars Jedi: Ocalały jest świetną grą i niemal każda recenzja to potwierdza. Jeżeli jeszcze jej nie kupiliście, to teraz możecie to zmienić, kierując wzrok na ofertę sklepu Instant Gaming. Najnowsza produkcja w uniwersum Gwiezdnych Wojen jest tam dostępna w świetnych, niższych cenach. Konkrety poniżej!

Kup Star Wars Jedi: Ocalały

Nie da się ukryć, że ceny są naprawdę dobre – kupując z powyższych linków, można zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy. Oferta Instant Gaming jest znacznie tańsza niż Steama czy Xbox Store. Star Wars Jedi: Ocalały to prawdziwy hit, dlatego zainteresowanym radzimy się spieszyć – zapasy kluczy w powyższych cenach mogą się szybko wyprzedać.

Nie możesz kupić Star Wars Jedi: Ocalały? Weź udział w giveawayu Instant Gaming

Giveaway Star Wars Jedi Ocalały

Jeżeli aktualnie nie możesz sobie pozwolić na zakup najnowszej części Gwiezdnych Wojen, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć udział w organizowanym przez Instant Gaming giveawayu. Można w nim wygrać dowolną, wybraną przez siebie grę z oferty sklepu, a więc także Star Wars Jedi: Ocalały.

Zasady konkursu są bardzo proste. Aby wziąć w nim udział, w pierwszej kolejności trzeba przejść na stronę konkursową, co można zrobić, klikając w poniższy przycisk. Następnie w odpowiednim polu należy wpisać nazwę produktu z oferty Instant Gaming, który chcesz wygrać.

Po wykonaniu tej czynności, na stronie giveawaya całość należy zatwierdzić pomarańczowym przyciskiem z napisem „Weź udział” – wówczas można już zacząć liczyć na dar od losu. Opcjonalnie można też zaobserwować Instant Gaming w mediach społecznościowych, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w sklepie Instant Gaming, to musisz je założyć, ale całość zajmuje tylko kilka sekund. Konkurs trwa do 5 maja do godziny 22:00. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej mailowo.

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.