Stray zadebiutował dziś na Xboxach! Gra jest dostępna za 109,99 zł

Stray Xbox One Xbox Series X|S

W czerwcu Stray został oficjalnie zapowiedziany na Xboxach. Od tamtego czasu minęły prawie dwa miesiące i mamy już 10 sierpnia, czyli dzień premiery gry na konsolach „Zielonych”. Z tej okazji wylądowała ona na promocji w Xbox Store, gdzie jest dostępna za 109,99 zł.

Kup Stray

Oferta potrwa przez 7 dni, czyli do 17 sierpnia. Rzecz jasna w Xbox Store kluczy nie zabraknie, ale i tak warto się pospieszyć, aby jak najszybciej zacząć zabawę. Stray zgarnął przecież bardzo wysokie oceny wśród recenzentów oraz graczy.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.