Zdobądź tańsze skiny do CS2 dzięki ofercie sklepu Kinguin! Dodatkowe 8% rabatu dla czytelników XGP

kinguin cs

Counter-Strike 2 to najnowsza odsłona kultowej serii wieloosobowych strzelanek, która zastąpiła szalenie popularne CS:GO. W tej części Valve również postanowiło uwzględnić wszelkiej maści skiny oraz system skrzynek, z których to można zdobywać wartościowe skórki.

Tak się składa, że niedawno sklep Kinguin wprowadził do swojej oferty giftcardy do wykorzystania na stronach umożliwiających otwieranie skrzynek z CS2, takich jak np. CaseDrop, GGDrop czy Drop.skin. Czytelnicy XGP mogą kupić je z dodatkowym 8-procentowym rabatem, oszczędzając niekiedy naprawdę fajną sumkę. Jeżeli chcesz zdobyć tańsze skiny do Counter-Strike 2, czytaj dalej!

Tańsze doładowania do stron umożliwiających otwieranie skrzynek i zdobywanie skinów do CS2 w Kinguin

kinguin cs2 2

Niemal każdy gracz CS-a wie, że w Sieci od dawna istnieje wiele stron umożliwiających otwieranie skrzynek online, aby zdobywać w nich przedmioty do Counter-Strike 2. Dotychczas, aby móc otwierać wspominane case’y w serwisach takich jak np. CaseDrop czy GGDrop, trzeba było najpierw doładować swoje saldo bezpośrednio na tych witrynach, podając tam dane karty płatniczej, co w wielu osobach wzbudzało obawy.

Tak się jednak składa, że od niedawna giftcardy do witryn, na których można zdobyć skiny do CS2, kupimy w sklepie Kinguin na dedykowanej tym produktom stronie. Wspomniany sklep działa na rynku od wielu lat i jest w pełni bezpieczny, dlatego jeżeli obawiasz się podawania danych swojej karty na innych witrynach, lepiej zrobić zakupy w Kinguinie. Tym bardziej że z kodem rabatowym XGP8 czytelnicy XGP mogą kupować rzeczone giftcardy 8% taniej!

Ważne: aby kod rabatowy zadziałał, musisz przejść do sklepu z naszego linku, klikając np. powyższy przycisk! Kod rabatowy ma również limit i działa jedynie do zamówień o wartości nieprzekraczającej 100 euro.

W ofercie Kinguina znajdziemy doładowania do naprawdę wielu stron umożliwiających zdobywanie skinów do Counter-Strike 2. Mowa tu m.in. o następujących serwisach:

  1. CaseDrop
  2. GGDrop
  3. Drop.Skin
  4. SkinClub
  5. FarmSkins
  6. HellCase
  7. CSGOLive
  8. Tradeit.GG
  9. Dropland
  10. CS:GO Paka

Co warte zaznaczenia, oferta Kinguina jest stale rozbudowywana, dlatego z czasem w sklepie z pewnością pojawi się jeszcze więcej giftcardów do jeszcze większego grona serwisów. Jeżeli jesteś graczem CS2 i chcesz zdobyć skiny do swojej ulubionej gry o wiele taniej, warto zainteresować się ich propozycją. Zakupy w Kinguinie to nie tylko bezpieczeństwo transakcji, a także spora oszczędność – nawet bez naszego kodu rabatowego!

A Wy gracie w CS2? Jeżeli tak, to jaki skin chcielibyście zdobyć najbardziej? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.