8 gier oznaczonych do usunięcia z Xbox Game Pass. Wkrótce zniknie prawdziwy hit!

Xbox Game Pass

Dzisiaj w Xbox Game Pass debiutuje F1 22. Niestety teraz dowiedzieliśmy się, że wkrótce z abonamentu zniknie aż 8 gier. Nie byłoby w tym nic przesadnie zaskakującego, gdyby nie fakt, że Microsoft oznaczył do usunięcia też prawdziwy hit, za którym zatęskni bardzo wielu graczy.

Gry, które wkrótce znikną z Xbox Game Pass – Marvel’s Guardians of the Galaxy i więcej

Zwiastun Marvel’s Guardians of the Galaxy

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass zmienia się zawsze w dwie strony – niekiedy do abonamentu trafiają nowe gry, a innym razem opuszczają go wybrane tytuły. Niestety dzisiaj mamy do czynienia z tą drugą sytuacją, ale nie przedłużajmy. Wkrótce z subskrypcji Microsoftu znikną poniższe produkcje:

  1. Marvel’s Guardians of the Galaxy (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 15.03.2023)
  2. Kentucky Route Zero: TV Edition (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 15.03.2023)
  3. Goat Simulator (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 15.03.2023)
  4. Paradise Killer (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 15.03.2023)
  5. Zero Escape: The Nonary Games (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 15.03.2023)
  6. Undertale (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 15.03.2023)
  7. F1 2020 (Xbox One, Xbox Series X|S) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 15.03.2023)
  8. Young Souls (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 15.03.2023)

Przeczytaj też: Tablet do rysowania – najlepsze modele

Dopóki wymienione wyżej gry wciąż pozostają dostępne w abonamencie, subskrybenci Xbox Game Pass jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Nie da się ukryć, że w obecnej sytuacji dobre i to.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.