Zbuduj własnego Xboxa 360 z klocków! Viralowy zestaw dostępny w Polsce za 600 zł

Xbox 360 z klocków

W marcu pisaliśmy o zestawie klocków Xbox 360, który trafił wtedy do sprzedaży w USA i Wielkiej Brytanii. Miło nam poinformować, że od niedawna produkt kolekcjonerski jest dostępny także w Polsce. W naszym kraju wyceniono go na 600 zł.

W zestawie znajdują się repliki Xboxa 360 w skali 3:4, kontrolera, stacji dysków, płyty Halo 3 i etui. Przypomnijmy, że nie jest to działająca konsola, a wyłącznie przedmiot kolekcjonerski.

Kup Xboxa 360 z klocków

Dostawa zestawu jest darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.