Xbox świętuje Black Friday na bogato! Konsole, pady i gry w mocno promocyjnych cenach

xbox pady

Przedświąteczny okres to bezapelacyjnie jeden z lepszych momentów, jeśli planujemy zakupić konsolę lub akcesoria dedykowane do naszego sprzętu. Elektromarkety i dystrybutorzy prześcigają się w oferowaniu nam coraz to bardziej atrakcyjnych okazji na dorwanie wymarzonego sprzętu przystępnych cenach. Microsoft postanowił nie pozostawać z tyłu i sam wystartował z wyjątkowymi promocjami.

Xbox z wielkimi promocjami z okazji Black Friday oraz Cyber Week

xbox series x|s
Xbox Series X|S

Z okazji Black Friday i Cyber Week Microsoft wystartował z wyjątkowo atrakcyjnymi promocjami na wiele swoich produktów. Dzięki temu już teraz można nabyć konsole, kontrolery, a nawet gry Xbox Game Studios. Większość ofert dostępna jest od dzisiaj i trwać będzie do 27 listopada 2023 roku.

Najmocniejsza maszyna zielonych, czyli Xbox Series X dostępna jest za jedyne 1999 zł. Ofertę tą można sobie rozszerzyć o zestawy, gdzie do wyboru jest Forza Horizon 5 lub Diablo 4. Te pakiety wycenione zostały na kwotę 2099 zł, co nadal jest wyjątkowo atrakcyjną okazją.

Kup Xbox Series X

Kup Xbox Series X + Diablo 4

Jeśli zaś ktoś zastanawiał się nad zakupem „słabszej siostry”, a więc Xbox Series S, to w ramach tzw. Starter Bundle można nabyć zestaw, w skład którego wchodzi konsola oraz 3-miesięczna subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate za 1199 zł.

Kup Xbox Series S

Promocja obejmuje także kontrolery Xbox Wireless, które w standardowych kolorach (czarny i biały) kosztują teraz 219 zł; wielobarwne kolory kosztują jedynie 229 zł. W niektórych sklepach ceny są jeszcze atrakcyjniejsze i zaczynają się od 209 zł.

Kup kontroler Xbox Wireless

Co więcej, od 23 do 30 listopada w Xbox Design Lab będziemy mogli wykonać spersonalizowany grawerunek na padach Xbox Elite Series 2 zupełnie za darmo. Zdaje się to idealną okazją, aby jeszcze bardziej podkreślić swoją indywidualność.

Na koniec warto też wspomnieć o zniżkach na liczne produkcje wydawane przez Xbox Games Studios. W tym przypadku produkcje takie jak Age of Empires IV, Forza Horizon 4 i 5 czy Sea of Thieves można nabyć w promocjach sięgających nawet 50%! Ciężko o lepszą okazję, aby poszerzyć swoją bibliotekę gier tak tanim kosztem.

Przeczytaj też: Ranking telewizorów 75 cali

Ofert i okazji zdaje się na tyle dużo, że prawie każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Coś szczególnie przykuło Waszą uwagę? Może myślicie o nowej konsoli, albo dodatkowym padzie? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.