Xbox Series S Carbon Black 1 TB już dostępny w przedsprzedaży za 1649 zł

Xbox Series S Carbon Black

W oficjalnym sklepie Microsoftu ruszyła przedsprzedaż zapowiedzianego wczoraj Xboxa Series S Carbon Black. Jest to Xbox Series S w czarnej wersji kolorystycznej i z 1 TB pamięci wbudowanej. Konsolę w tym wydaniu wyceniono w Polsce na 1649 zł.

Kup Xbox Series S Carbon Black 1 TB

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa. Wysyłka konsol rozpocznie się 1 września 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.