Xbox Series S 512 GB + pakiet Glided Hunter za 1029 zł

Xbox Series S Glided Hunter

W oficjalnym sklepie Allegro pojawiła się promocja na konsolę Xbox Series S 512 GB z jednym kontrolerem oraz pakietem cyfrowych dodatków Glided Hunter (do gier Fortnite, Rocket League oraz Fall Guys).

Kup Xbox Series S 512 GB + pakiet Glided Hunter

Cena wysyłki kurierem zaczyna się od 12,99 zł; dostawa jest bezpłatna dla posiadaczy aktywnego pakietu Allegro SMART.

Przypominamy również o trwającej promocji na Xboxa Series X. Przy płatności ratalnej za mocniejszą konsolę Microsoftu zapłacimy 1864,40 zł.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.