OKAZJA: Xbox Series S + 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate dostępny za 1099 zł. Możliwe 10 rat 0%

Xbox Series S + Xbox Game Pass

Sklep NEONET rozpoczął promocję na zestaw składający się z Xbox Series S i 3 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate. Pakiet można obecnie kupić za jedyne 1099 zł, co jest obniżką o 300 zł względem ceny regularnej. Oferta jest ograniczona czasowo.

Kup Xboxa Series S + 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, odbiór osobisty w salonach stacjonarnych NEONET również. Zestaw można też kupić nawet na 10 rat 0%, po 139,90 zł miesięcznie.

Szukasz fajnej promocji na Xbox Series X? Kliknij tutaj i sprawdź oferty od 1999 zł.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.