Xbox Series X dostępny od 1999 zł na Black Friday 2023 w polskim sklepie

Xbox Series X + Diablo 4

W NEONET wystartowała promocja na Xbox Series X z okazji Black Friday. Konsolę można kupić już od 1999 zł, dlatego zainteresowanym radzimy się spieszyć. Zdecydowanie warto!

Kup Xbox Series X

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych NEONET. Sprzęt można też kupić nawet na 30 odroczonych rat 0%.

Szukasz fajnej promocji na Xbox Series S? Kliknij tutaj i sprawdź ofertę z 3 miesiącami Xbox Game Pass Ultimate za 1099 zł.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.