Xbox Series X z Forza Horizon 5 Premium Edition dostępny za 2299 zł! Możliwe 15 rat 0%

Xbox Series X + Forza Horizon 5 Premium Edition

Na Allegro sklep NEO24.pl przygotował niezwykle ciekawą ofertę na zakup konsoli Xbox Series X w zestawie z grą Forza Horizon 5 Premium Edition. Pakiet można obecnie nabyć za jedyne 2299 zł, co jest bardzo korzystną propozycją w świetle zapowiedzianej dzisiaj podwyżki cen XSX i Game Passa. Jak zawsze radzimy nie zwlekać z zakupami!

Kup Xbox Series X + Forza Horizon 5 Premium Edition

Dostawa kurierem do domu kosztuje 10,99 zł (za darmo dla posiadaczy Allegro Smart!). Zestaw można też kupić na 15 rat 0%, płacąc jedynie 153,27 zł miesięcznie.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.