Subskrybujesz Xbox Game Pass? Betę Call of Duty Black Ops 6 sprawdzisz za darmo wcześniej niż inni

Xbox game Pass Call of Duty Black Ops 6

Wiemy już, że jesienią Call of Duty Black Ops 6 trafi do Xbox Game Pass. Co jednak ciekawe, abonenci usługi będą mogli sprawdzić tę grę jeszcze wcześniej. Wszystko dzięki wcześniejszemu dostępowi do jej bety.

Wczesny dostęp do bety Call of Duty Black Ops 6 w Xbox Game Pass

Call-of-Duty-Black-Ops-6-porównanie-wydań
Porównanie wydań Call of Duty Black Ops 6

Do premiery Call of Duty Black Ops 6 jeszcze sporo czasu, ale Activision nadal odsłania kolejne karty na temat gry. Wiemy już, że jej pełnoprawna wersja pojawi się na rynku jesienią.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niemniej jeszcze wcześniej gracze będą mogli sprawdzić wersję beta produkcji. Ta będzie otwarta, ale wcześniejszy dostęp do niej uzyskają osoby, które zdecydują się na złożenie na nią zamówień przedpremierowych.

Co więcej, betę sprawdzą teź wcześniej subskrybenci Xbox Game Pass. Activision zdecydowało się więc na całkiem miły gest dla abonentów usługi.

Niestety nie wiemy jeszcze, kiedy konkretnie będziemy mogli sprawdzić nowego CoD-a w becie. Najprawdopodobniej wydarzy się to jednak już w sierpniu.

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2339 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.