Zestawy z konsolą PlayStation 5 dostępne od 2349 zł w polskich sklepach

PlayStation 5

Dostępność PS5 w dalszym ciągu nie jest najlepsza, ale obecnie w kilku polskich sklepach zestawy z konsolą są dostępne w dobrych cenach. Najkorzystniejsze oferty wyselekcjonowaliśmy poniżej. Osobom chcącym dokonać zakupu radzimy się jednak spieszyć, bo PlayStation 5 sprzedaje się jak ciepłe bułeczki, więc lada chwila zapasy mogą skurczyć się do zera.

Oferty, które polecamy w szczególności, zostały oznaczone ikonką ❤️.

Najlepsze obecnie oferty na PlayStation 5 (wersja z napędem)

Najlepsze obecnie oferty na PlayStation 5 Digital (wersja bez napędu)

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest zupełnie darmowa w przypadku wszystkich powyższych sklepów. Po raz kolejny radzimy się spieszyć z zakupem, bo PS5 wyprzedaje się w mgnieniu oka.

PS. Jeżeli szukasz najkorzystniejszych ofert na Xbox Series X, zerknij tutaj.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.