Zestawy z konsolą Xbox Series X dostępne od 2299 zł w polskich sklepach

Xbox Series X

Xbox Series X to konsola nowej generacji, której zakup nie jest tak problematyczny, jak choćby w przypadku PlayStation 5. Często zdarza się tak, że jedni sprzedawcy mają lepsze oferty od drugich — aby oszczędzić Wam czasu, przejrzeliśmy asortyment wielu popularnych sklepów i wyselekcjonowaliśmy najkorzystniejsze cenowo zestawy z Xboxem Series X. Bez zaskoczenia, można je znaleźć poniżej.

Oferty, które polecamy w szczególności, zostały oznaczone ikonką ❤️.

Najlepsze obecnie oferty na Xbox Series X

Dostawa kurierem do domu jest całkowicie darmowa we wszystkich powyższych sklepach; istnieje też możliwość robienia zakupów na raty. W grę wchodzi również odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV Euro AGD, Neonet, Media Markt i Media Expert.

PS. Jeżeli szukasz najkorzystniejszych ofert na PS5, zerknij tutaj.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.