Rekrutacja

XGP.pl to portal rozwijany przez pasjonatów usługi Xbox Game Pass. Stale szukamy osób, które chciałyby współtworzyć go razem z nami. Dlatego też jeśli lubisz pisać i interesujesz się tematem Game Passa, to śmiało – zgłoś swoją kandydaturę przez odpowiedni adres e-mail, który znajdziesz w zakładce kontakt. W odpowiedzi poprosimy cię o krótki, napisany przez siebie tekst na temat związany z grami, więc możesz go od razu przygotować. W ten sposób chcemy ocenić twoje umiejętności pisarskie.

Czego wymagamy?

  1. Ukończonych 18 lat.
  2. Perfekcyjnej znajomości ortografii.
  3. Umiejętności składania poprawnych zdań, które dobrze się czyta.
  4. W przypadku wyrażenia chęci pisania newsów – znajomości języka angielskiego, by móc bazować na zagranicznych źródłach.
  5. Odrobiny chęci i wolnego czasu. 😉

Co oferujemy?

Dołączając do redakcji XGP.pl otrzymasz swój własny profil na portalu, co oznacza, że wszystkie napisane przez ciebie teksty będą podpisywane twoim imieniem i nazwiskiem. Z całą pewnością przyczyni się to do budowania twojej osobistej marki w internecie. Jednocześnie zyskasz wdzięczność czytelników, którzy dzięki tobie będą się dowiadywać o różnego rodzaju nowinkach, ciekawych grach, promocjach czy sposobach na rozwiązywanie konkretnych problemów (w zależności od typu treści, jakie zechcesz przygotowywać). Wszystkim chętnym redaktorom możemy również utworzyć adres e-mail w naszej domenie. Niestety na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie zaoferować wynagrodzenia pieniężnego.

Zainteresowany/a? Napisz do nas!