Astro Bot będzie ogromny! W grze gościnnie wystąpi masa bohaterów z gier PlayStation

Astro Bot

Astro Bot to produkcja, która momentalnie została okrzyknięta najlepiej prezentującym się tytułem minionego pokazu State of Play. Twórcy gry ujawnili także skalę gry, zdradzając, że ich dzieło zaoferuje ponad 80 unikalnych poziomów. Okazuje się, że nie tylko liczba leveli w nadchodzącej pozycji od Team Asobi będzie robić duże wrażenie.

Ilość nawiązań do gier PlayStation w Astro Bot będzie ogromna

Zwiastun Astro Bot

Team Asobi ogłosiło, że nadchodzący Astro Bot będzie największą grą, jaką do tej pory stworzyło studio. Pozycja zachwyci nie tylko skalą poziomów, ale także ilością gościnnych występów bohaterów z innych gier. Twórcy podali do wiadomości, że w ich produkcji wystąpi ponad 150 postaci z różnych tytułów, które na przestrzeni lat pojawiły się na konsolach Sony.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Produkcja od Team Asobi zapowiada się na nostalgiczną podróż w głąb historii konsol Sony. Na podobnym motywie bazuje Astro Playroom, czyli gra domyślnie zainstalowana na każdej konsoli PS5. Następca jednakże zaprezentuje w tej kwestii o wiele większą skalę.

Astro Bot zapowiada się na grę, która w idealny sposób podsumuje 30 lat istnienia marki PlayStation na rynku. W tym roku bowiem minie równo 30 lat od premiery pierwszej konsoli ze stajni Sony. Nowe przygody wschodzącej maskotki PlayStation zadebiutuję 6 września 2024 roku.

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.