Niespodzianka: 3 nowe gry trafiły właśnie do Xbox Game Pass Core! W tym wielki hit polskiego studia

Xbox Game Pass Core

Nie tak dawno temu Microsoft ogłosił, że poza rozbudowaniem „klasycznej” oferty Xbox Game Pass, powiększeniu ulegnie również biblioteka Xbox Game Pass Core. Tak się składa, że „szczęśliwy dzień” jest właśnie dzisiaj, bo do XGPC trafiły 3 gry. To bardzo miła niespodzianka dla osób opłacających tę usługę, a tym bardziej że wśród rzeczonych nowości znalazł się także wielki hit polskiego studia.

3 nowe gry od dzisiaj Xbox Game Pass Core

Xbox Game Pass Core kwiecień 2024
Nowości w Xbox Game Pass Core na kwiecień 2024

Xbox Game Pass Core to bardzo podstawowa subskrypcja, którą większość osób wykupuje tylko po to, aby móc grać online na swoich Xboxach. Niemniej od jakiegoś czasu abonament ten oferuje również dostęp do katalogu kilkunastu gier. Jak już wspomnieliśmy, dzisiaj ten katalog powiększa się o trzy tytuły.

Bez zbędnego przedłużania, do Xbox Game Pass trafiły właśnie następujące tytuły:

  1. Superhot: Mind Control Delete (Xbox One, Xbox Series X|S)
  2. Deep Rock Galactic (Xbox One, Xbox Series X|S)
  3. Wreckfest (Xbox One, Xbox Series X|S)

Nie da się ukryć, że najciekawiej na liście prezentuje się Superhot: Mind Control Delete. Jest to wielki hicior polskiego zespołu SUPERHOT Team, który na Steamie ma ponad 8000 „bardzo pozytywnych” opinii graczy.

Dobrze wiedzieć, że Microsoft nie zapomina nawet o zwolennikach swojej najtańszej subskrypcji. W przyszłości do oferty Xbox Game Pass Core z pewnością trafią kolejne gry, ale co to będzie? Czas pokaże, lecz raczej nie możemy tutaj liczyć na świeżutkie produkcje AAA.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: True Achievements

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.