4 miesiące Spotify Premium od jutra za darmo dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate

Xbox Game Pass Ultimate i Spotify Premium

Plotka na temat dołączenia Spotify Premium do Xbox Game Pass Ultimate, o której pisaliśmy wczoraj, okazała się prawdą. Microsoft właśnie poinformował, że od jutra każdy abonent Xbox Game Pass Ultimate z regionów objętych promocją będzie mógł odebrać aż 4 miesiące dostępu do wspomnianego serwisu muzycznego zupełnie za darmo. To najlepszy moment, aby rozważyć odnowienie subskrypcji XGPU, jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście. Sposób na tani Xbox Game Pass Ultimate znajdziecie w podlinkowanym artykule.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Informacja została podana przy okazji ogłoszenia przez Microsoft pierwszych majowych nowości w Xbox Game Pass. Niestety 4 miesiące darmowego Spotify Premium będą mogły aktywować tylko osoby, które nigdy wcześniej nie miały subskrypcji Premium. Aby skorzystać z okazji, wystarczy jutro (04.05.2021) odpalić konsolę, komputer lub smartfon i w aplikacji Xbox Game Pass przejść do zakładki „Korzyści”. Na razie ciężko powiedzieć, czy oferta będzie dostępna również dla mieszkańców Polski, ale wiele na to wskazuje.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z