A Plague Tale: Requiem idzie w ślady Gotham Knights. Gracze mogą być zawiedzeni

A Plague Tale: Requiem

Kilka dni temu poinformowano, że Gotham Knights zaoferuje na konsolach wyłącznie jeden tryb wydajności, który zapewni rozgrywkę w 30 klatkach na sekundę. Tymczasem okazuje się, że nie będzie to odosobniony przypadek. Na podjęcie podobnej decyzji zdecydowali się bowiem również deweloperzy z Asobo Studio w przypadku A Plague Tale: Requiem, które zadebiutuje na rynku już jutro.

A Plague Tale: Requiem oferuje tylko 30 klatek na sekundę na konsolach

Kontynuacja A Plague Tale: Innocence jest już dostępna na konsolach Xbox Series X|S oraz w usłudze Xbox Game Pass dla graczy z Nowej Zelandii, dlatego też do sieci trafiły informacje na temat wydajności wspomnianej produkcji. Niestety użytkownicy, którzy rozpoczęli już swoją przygodę ze wspomnianą produkcją, nie mają dobrych wieści.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Okazuje się bowiem, że A Plague Tale: Requiem działa na Xbox Series X w 30 klatkach na sekundę, a deweloperzy nie przygotowali opcji wyboru trybu graficznego. Dodatkowo w wersji 1.2.0 produkcja ma domyślenie zwiększone ustawienia aberracji chromatycznej, co ma wpływ na jakość oprawy wizualnej. Całość widoczna jest na załączonych do powyższego wpisu zrzutach ekranu.

Zobacz też: Jak przyspieszyć komputer

Zgodnie z zapowiedziami A Plague Tale: Requiem zadebiutuje na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S już jutro. Warto także wspomnieć, że o północy produkcja Asobo Studio powinna pojawić się również w bibliotece Xbox Game Pass. W zeszłym tygodniu udostępniono też wymagania sprzętowe.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.