Redfall na pierwszym gameplayu prosto z Xbox & Bethesda Games Showcase 2022

Redfall

Bethesda nie przyjechała na Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 z pustymi rękami. Przełożony kilka tygodni temu Redfall został zaprezentowany podczas dzisiejszego wydarzenia, dzięki czemu możemy rzucić okiem na to, jak prezentuje się tytuł z wampirami w roli głównej.

Redfall na gameplayu ukazuje walkę i umiejętności postaci

Redfall – gameplay

Konferencję Microsoftu otworzył Redfall wraz z nowym gameplayem. Na dobry początek sprawdziliśmy walkę w zamkniętej lokacji, a dopiero potem przeszliśmy na ulice mrocznego miasta. Będziemy mieli do czynienia z kooperacyjnym tytułem, co zostało świetne podkreślone podczas zapisu rozgrywki – gdy jeden z graczy odpierał ataki oponentów, drugi z nich ruszył na pomoc.

Gameplay ukazał także kilka umiejętności postaci – jeden z grywalnych bohaterów potrafi stać się w mgnieniu oka widmem, kiedy inny z protagonistów umie używać magicznej bariery zatrzymującej wszystkie pociski lecące w stronę gracza.

Premiera Redfall w wersji PC i Xbox Series X|S (to consolowy exclusive Microsoftu) ma odbyć się w 2023 roku. Od pierwszego dnia produkcja trafi też do biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z