A Plague Tale: Requiem z siedmiocyfrową liczbą graczy! Kolejna część serii to kwestia czasu?

A Plague Tale: Requiem

Jakiś czas temu jeden z przedstawicieli Asobo Studio przyznał, że decyzja o powstaniu trzeciej odsłony serii A Plague Tale zależy od odbioru i zainteresowania A Plague Tale: Requiem ze strony graczy. Tymczasem kontynuacja przygód Hugo i Amicii zebrała bardzo dobre oceny – co potwierdza wydany wczoraj zwiastuna także, jak się okazuje, cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników.

Wydawca A Plague Tale: Requiem zdradza, ilu graczy zagrało w produkcję Asobo Studio

Wydawca gry – firma Focus Entertainemnt – poinformował, że od momentu premiery, która miała miejsce 18 października, w A Plague Tale: Requiem zagrało ponad milion użytkowników. Oczywiście nie przekłada się to na liczbę sprzedanych egzemplarzy, ponieważ produkcja w dniu swojego debiutu pojawiła się również w bibliotece Xbox Game Pass.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Trzeba jednak przyznać, że wynik robi wrażenie i pokazuje, że przygody Hugo i Amicii mogą pochwalić się sporą popularnością. Istnieje więc spore prawdopodobieństwo, że wysokie oceny w recenzjach oraz zainteresowanie ze strony graczy zachęcą deweloperów z Asobo Studio do stworzenia w przyszłości kolejnej odsłony serii.

Zobacz też: Jaki gimbal do telefonu kupić

A Plague Tale: Requiem dostępne jest na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy mieliście już okazję zapoznać się z kontynuacją historii Hugo i Amicii, czy dopiero zamierzacie rozpocząć swoją przygodę z najnowszą produkcją Asobo Studio.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.