A Plague Tale: Requiem z siedmiocyfrową liczbą graczy! Kolejna część serii to kwestia czasu?

A Plague Tale: Requiem

Jakiś czas temu jeden z przedstawicieli Asobo Studio przyznał, że decyzja o powstaniu trzeciej odsłony serii A Plague Tale zależy od odbioru i zainteresowania A Plague Tale: Requiem ze strony graczy. Tymczasem kontynuacja przygód Hugo i Amicii zebrała bardzo dobre oceny – co potwierdza wydany wczoraj zwiastuna także, jak się okazuje, cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników.

Wydawca A Plague Tale: Requiem zdradza, ilu graczy zagrało w produkcję Asobo Studio

More than one million players have already embarked on an incredible journey with Amicia and Hugo in #APlagueTaleRequiem.

Thank you so much! 🤎 pic.twitter.com/E43lECRLS5

— Focus Entertainment 🐀 (@Focus_entmt) November 2, 2022

More than one million players have already embarked on an incredible journey with Amicia and Hugo in #APlagueTaleRequiem.

Thank you so much! 🤎 pic.twitter.com/E43lECRLS5

— Focus Entertainment 🐀 (@Focus_entmt) November 2, 2022

Wydawca gry – firma Focus Entertainemnt – poinformował, że od momentu premiery, która miała miejsce 18 października, w A Plague Tale: Requiem zagrało ponad milion użytkowników. Oczywiście nie przekłada się to na liczbę sprzedanych egzemplarzy, ponieważ produkcja w dniu swojego debiutu pojawiła się również w bibliotece Xbox Game Pass.

Trzeba jednak przyznać, że wynik robi wrażenie i pokazuje, że przygody Hugo i Amicii mogą pochwalić się sporą popularnością. Istnieje więc spore prawdopodobieństwo, że wysokie oceny w recenzjach oraz zainteresowanie ze strony graczy zachęcą deweloperów z Asobo Studio do stworzenia w przyszłości kolejnej odsłony serii.

Zobacz też: Jaki gimbal do telefonu kupić

A Plague Tale: Requiem dostępne jest na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy mieliście już okazję zapoznać się z kontynuacją historii Hugo i Amicii, czy dopiero zamierzacie rozpocząć swoją przygodę z najnowszą produkcją Asobo Studio.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!