A Plague Tale: Requiem zachwyciło recenzentów. Zwiastun przypomina o świetnym odbiorze produkcji

A Plague Tale: Requiem

Od premiery A Plague Tale: Requiem minęły ponad dwa tygodnie. Produkcja studio Asobo Studio zebrała bardzo dobre recenzje. Nic więc dziwnego, że wydawca gry – firma Focus Entertainment – postanowił uczcić sukces i przypomnieć o świetnym odbiorze wspomnianego tytułu. W tym celu przygotowano specjalny zwiastun pełen pochwał dla kontynuacji przygód Hugo i Amicii.

Wydawca A Plague Tale: Requiem chwali się wysokimi ocenami produkcji

A Plague Tale: Requiem – zwiastun z ocenami

Warto podkreślić, że A Plague Tale: Requiem zachwyciło nie tylko branżowych dziennikarzy, ale również samych graczy, co potwierdza średnia ocen użytkowników w serwisie Metacritic. Produkcja chwalona jest przede wszystkim za fenomenalną oprawę audiowizualną, a także interesującą fabułę i ciekawe postacie. W zebraniu wysokich not nie przeszkodził fakt, że wersja konsolowa oferuje jedynie jeden tryb graficzny zapewniający rozgrywkę w 30 klatkach na sekundę.

Wyrusz we wstrząsającą podróż po brutalnym, zapierającym dech świecie i odkryj, ile kosztuje ocalenie najbliższych w upartej walce o przetrwanie. Atakuj z ukrycia lub rozpętuj piekło za pomocą różnych broni, narzędzi i mocy nadprzyrodzonych.

– informuje opis gry na Steam.

Zobacz też: Gimbal do telefonu – najlepsze modele

A Plague Tale: Requiem dostępne jest na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Produkcja Asobo Studio znajduje się także w bibliotece Xbox Game Pass. Jakiś czas temu deweloperzy poinformowali, że obecnie nie planują trzeciej części serii, ale niewykluczone, że świetny odbiór sequela zachęci twórców do stworzenia kolejnej odsłony.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.