Dwie ciekawe gry za darmo w Epic Games Store. A już niebawem Dishonored: Death of the Outsider

Epic Games Store

Epic Games Store kontynuuje rozdawanie gier za darmo. Tym razem nie odbierzemy żadnego z hitów AAA, a dwie ciekawe, mniejsze produkcje – Adios oraz Hell is Others. A już za tydzień za to czekać na nas będą Dishonored: Death of the Outsider i jeszcze jeden inny tytuł.

REKLAMA

Adios i Hell is Others za darmo w Epic Games Store

Zwiastun Hell is Others

W tym tygodniu darmowymi grami na Epic Games Store są Adios oraz Hell is Others. Pierwsza z nich to pierwszoosobowa przygodówka, która została stworzona przez Mischiefa. Fabuła produkcji jest dosyć ciekawa, bo stajemy się w niej… hodowcami świń. Co więcej, wdajemy się też w zatargi z mafią.

Hell is Others to z kolei survival z elementami roguelike. W grze lądujemy w mieście znanym jako Century City, a rozgrywka polega zasadniczo na przemierzaniu tej antyutopijnej metropolii. W trakcie naszych eskapad toczymy starcia z przeciwnikami oraz kolekcjonujemy krew, która w świecie produkcji stanowi walutę.

Zobacz też: Najlepsze polskie gry

Obydwie te gry odbierzemy za darmo do 2 lutego. Warto przypomnieć, że już od tamtego dnia do 9 lutego będziemy też mogli dodać do naszej biblioteki bez żadnych kosztów Dishonored: Death of the Outsider oraz City of Gangsters.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!