Dwie ciekawe gry za darmo w Epic Games Store. A już niebawem Dishonored: Death of the Outsider

Epic Games Store

Epic Games Store kontynuuje rozdawanie gier za darmo. Tym razem nie odbierzemy żadnego z hitów AAA, a dwie ciekawe, mniejsze produkcje – Adios oraz Hell is Others. A już za tydzień za to czekać na nas będą Dishonored: Death of the Outsider i jeszcze jeden inny tytuł.

Adios i Hell is Others za darmo w Epic Games Store

Zwiastun Hell is Others

W tym tygodniu darmowymi grami na Epic Games Store są Adios oraz Hell is Others. Pierwsza z nich to pierwszoosobowa przygodówka, która została stworzona przez Mischiefa. Fabuła produkcji jest dosyć ciekawa, bo stajemy się w niej… hodowcami świń. Co więcej, wdajemy się też w zatargi z mafią.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Hell is Others to z kolei survival z elementami roguelike. W grze lądujemy w mieście znanym jako Century City, a rozgrywka polega zasadniczo na przemierzaniu tej antyutopijnej metropolii. W trakcie naszych eskapad toczymy starcia z przeciwnikami oraz kolekcjonujemy krew, która w świecie produkcji stanowi walutę.

Zobacz też: Najlepsze polskie gry

Obydwie te gry odbierzemy za darmo do 2 lutego. Warto przypomnieć, że już od tamtego dnia do 9 lutego będziemy też mogli dodać do naszej biblioteki bez żadnych kosztów Dishonored: Death of the Outsider oraz City of Gangsters.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2359 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.