Age of Empires 4 wkrótce w polskiej wersji językowej. Twórcy świętują 25-lecie serii

Age of Empires 4

Dobre wieści dla wszystkich miłośników Age of Empires 4. Już w przyszłym miesiącu, 25 października, odbędzie się specjalna transmisja live z okazji 25-lecia wspomnianej serii. Podczas wydarzenia deweloperzy podzielą się wiadomościami związanymi z marką, a najnowsza odsłona cyklu doczeka się nie tylko nowego wydania, ale także kilku dodatkowych lokalizacji.

REKLAMA

W październiku Age of Empires 4 zostanie wzbogacone o polskie napisy

Age of Empires 4 – zwiastun nowych cywilizacji

Zgodnie z zapowiedziami 25 października na rynku zadebiutuje Age of Empires 4: Anniversary Edition. Nowe wydanie produkcji studia Relic Entertainment zawierać będzie podstawową wersję gry, a także wszystkie udostępnione do tej pory aktualizacji. W skład wspomnianej edycji wejdzie też rocznicowy update oraz dwie nowe cywilizacje – Osmanów i Malijczyków. Warto również podkreślić, że posiadacze oryginalnej wersji strategii otrzymają wszystkie nowości bez dodatkowych kosztów.

Ponadto 25 października Age of Empires 4 zostanie wzbogacone aż o 11 nowych lokalizacji. Graczy z Polski z pewnością ucieszy fakt, że na liście znalazło się miejsce dla rodzimej wersji językowej (napisy).

Zobacz też: Mody do Skyrim

Age of Empires 4 dostępne jest obecnie wyłącznie na komputerach osobistych. Niewykluczone, że podczas transmisji z okazji 25-lecia serii twórcy zapowiedzą konsolową wersję produkcji, o której mówi się już od jakiegoś czasu. Klientom Microsoftu nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać na wspomniane wydarzenie.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!