Resident Evil 2, 3, i 7 na PS5 oraz XSX|S w szczegółach. Next-genowe aktualizacje już dostępne!

Resident Evil 7, 2, 3

Netx-genowe aktualizacje dla Resident Evil 2, Resident Evil 3 oraz Resident Evil 7 zostały zapowiedziane już kilka miesięcy temu. W końcu doczekaliśmy się konkretów, ponieważ dokładna prezentacja wyżej wymienionych uaktualnień dla PS5 i Xbox Series X|S nastąpiła podczas dzisiejszego Capcom Showcase 2022.

REKLAMA

Next-genowe Resident Evil 2, Resident Evil 3 i Resident Evil 7 oficjalnie na PS5 i Xbox Series X|S

Resident Evil 2, Resident Evil 3, Resident Evil 7 – trailer PS5 i Xbox Series X|S

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, odświeżone trzy odsłony serii pojawiły się na mocniejszych konsolach wraz z kilkoma ulepszeniami pod względem graficznym i nie tylko. Gracze korzystający z PS5 i Xbox Series X|S mogą już cieszyć się rozgrywką w rozdzielczości 4K, wyższą liczbą FPS-ów, technologią śledzenia promieni (ray tracing) czy również dźwiękiem 3D, który ma podgrzać atmosferę w trakcie zwiedzania mrocznych miejscówek.

Sprawdź także: DLC do Resident Evil Village ujawnione

Next-genowe wersje Resident Evil 2, Resident Evil 3 i Resident Evil 7 są już dostępne na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S. Posiadacze gry na PS4 i Xbox One mogą skorzystać z darmowego ulepszenia, o ile mają w swoim domu PS5 czy Xbox Series X|S. Uaktualnienia są dostępne bez dodatkowych opłat także dla osób korzystających z komputerów osobistych.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!