Alan Wake Remastered trafi na Switcha. Nowe grafiki koncepcyjne z Alan Wake 2

Alan Wake 2 grafika koncepcyjna

Studio Remedy Entertainment właśnie potwierdziło, że Alan Wake Remastered zadebiutuje na Switchu. Ponadto w sieci wylądowały nowe grafiki koncepcyjne z Alan Wake 2. Zwiastują one niezwykle mroczną i zarazem klimatyczną produkcję.

Alan Wake Remastered na Nintendo Switch, grafiki koncepcyjne z Alan Wake 2

Alan Wake Remastered zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch już jesienią 2022 roku. Niestety nie poznaliśmy konkretnej daty — na nią przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Będzie to pełnoprawny, natywny port — gra nie będzie uruchamiana w chmurze.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jeżeli chodzi natomiast chodzi o Alan Wake 2, to dostaliśmy nowe grafiki koncepcyjne z gry. Można się z nimi zapoznać poniżej.

Prace nad Alan Wake 2 trwają w najlepsze i według zapewnień deweloperów — wszystko idzie zgodnie z planem. Gra zapowiada się jeszcze straszniej niż pierwsza odsłona, co fani horrorów z pewnością docenią.

Przeczytaj też: Nowy termin premiery Starfield i Redfall

Przy okazji twórcy zdradzili, że na Summer Game Fest 2022 czy innych tego typu letnich wydarzeniach nie zobaczymy żadnych nowych materiałów z kontynuacji hitu z 2010 roku. Mimo że znaczna część Alan Wake 2 jest już grywalna, to Remedy Entertainment woli skupić się na dalszej pracy — na pokazy jeszcze przyjdzie czas. Czekacie na premierę tej produkcji? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.