Premiera Alan Wake 2 zgodnie z planem. Nadchodząca produkcja Remedy Entertainment ma być „doskonałą grą”

Alan Wake 2

Podczas gali The Game Awards 2021 gracze doczekali się zapowiedzi Alan Wake 2. W maju tego roku deweloperzy ze studia Remedy Entertainment podzielili się natomiast mrocznymi grafikami koncepcyjnymi ze wspomnianej produkcji. Tymczasem o kontynuacji gry z 2010 roku wspomniano również w najnowszym raporcie finansowym studia, gdzie zapewniono, że tytuł zadebiutuje na rynku zgodnie z planem.

Alan Wake 2 znajduje się w pełnej produkcji i ukaże się w 2023 roku

Alan Wake 2 – zwiastun

Zgodnie z zapowiedziami Alan Wake 2 ma trafić do sprzedaży w 2023 roku. Tero Virtala – dyrektor generalny Remedy Entertainment – podkreśla, że gra znajduje się w „pełnej produkcji”, ale deweloperów wciąż czeka wiele pracy. Niemniej jednak prace nad tytułem „zbliżają się do końca na wszystkich frontach”, a opinie otrzymywane od testerów są „zachęcające”.

Virtala dodał również, że po zobaczeniu, jak poszczególne elementy gry Alan Wake 2 łączą się ze sobą w jedną całość, jest przekonany, że deweloperzy z Remedy Entertainment dostarczą na rynek „doskonałą” produkcję. Nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na kolejne szczegóły oraz materiały prezentujące rozgrywkę.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS4 dla dzieci

Alan Wake 2 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Dokładna data premiery nie jest jednak jeszcze znana. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy czekacie na drugą odsłonę przygód tytułowego pisarza.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.